CompassFest 2017: нова тревел-конференція у Львові

Якось українська команда Lviv Media Forum та польська команда Outriders зібралися разом і подумали: а що, якщо провести у Львові тревел-конференцію? Ми запитали, як до такої ідеї ставиться авторитетний Lviv Travel Club. Останній не просто сказав, що ідея класна, а й вирішив приєднатися до організації події. Коли ж ми ще й дізналися, що нашим партнером хоче бути готель IBIS STYLES Lviv Center, ми остаточно вирішили: Compass 2017 має відбутися!
На Compass 2017 будуть спікери, чиїми тревел-історіями захоплюється вся наша спільнота. Ми плануємо гірські мандри за порадами ПроПоходи. Від Пьотра Горзели дізнаємося, як орієнтуватися в лісах. З нетерпінням чекаємо прем’єр документалок Богдана Кутєпова. Перечитали всі шалено цікаві блог-пости Каміли Кєлар про те, як вона десять років вчилася виживати у лісі.
Тепер хочемо, щоб з онлайну їхні історії перейшли в оффлайн. На Compass 2017 мандрівники і журналісти особисто розкажуть про захопливі подорожі. Звісно ж, поділяться і тим, що не увійшло у тексти та відео. А ще наші спікери розкажуть, як саме вони перетворюють мандрівки у медіаісторії, що захоплюють цілий світ.
Чекаємо вас на Compass 2017 у Львові 18 листопада. Старт – о 12 годині. Робочі мови конференції – українська та англійська. Синхронного перекладу не передбачено.
Про всі новини найоперативніше повідомляємо на нашій FB-сторінці та у постах FB-події.