Compass 2017

18 ЛИСТОПАДА 2017, ЛЬВІВ

ПРО ПОДІЇ

Нова подія у Львові! Lviv Media Forum та польський медіастартап Outriders, за надійної підтримки Lviv Travel Club, об’єднують зусилля, щоб створити тревел-конференцію Compass 2017

Досвідчені мандрівники з України та Польщі приїдуть до Львова поділитися неймовірними, смішними і просто цікавими пригодами зі своїх подорожей. А ще спікери розкажуть, як перетворюють свої мандрівки у медіаісторії, що захоплюють цілий світ.

Які головні лайфхаки професійних мандрівників? Чи є різниця між мандрівником та мандрівником-журналістом? Що робити, щоб привернути увагу аудиторії до тревел-матеріалів (блогів, відеорозповідей та репортажів)? Відповіді – 18-го листопада.

ПРОГРАМА

12:00

Відкриття Compass 2017

12:20

Як я підкорила Еверест, і не зробила з цього блог

Ірина Галай

12:45

Куба - кінець революції

Якуб Рибіцкі

13:10

про мандри Ukraїner-a

Богдан Логвиненко

13:35

Операція "Евакуація" або мій перший тревел-блог

Богдан Кутєпов

14:00

Перерва

15:10

Як спланувати Європу за копійки і зняти про це ТБ-проект

Марія Себова

15:35

Бекстейдж найпопулярнішої мандрівки. Про що вам не розкаже Google

ПроПоходи

16:00

Travel-block: чому замість блогу краще створити путівник

Євгеній Іхельзон

16:25

Антарктида - уявлення і реальність

Пьотр Горзела

16:45

закриття Compass 2017

СПІКЕРИ

Ірина
Галай

Ця жінка першою з українок підкорила Еверст. Та схоже, такого досягнення їй мало. Ірина бігає марафони та півмарафони, бере участь у спортивних змаганнях і продовжує підкорювати не такі(...)
читати далі

Якуб
Рибіцкі

Фотограф, оповідач та письменник. Обожнює екстрим та всі види дозвілля на свіжому повітрі. Відвідав 50 країн – їздив у подорожі велосипедом, авто, на коні чи піднімаючись на гірські схили.(...)
читати далі

Богдан
Кутєпов

Богдана складно назвати тревел-блогером. Він – репортажист, що постійно подорожує, щоб привозити небанальні історії з усіх-усюд. Його відеороботи змушують сміятися і плакати, думати і сперечатися. Однаково вражаюче журналіст показує(...)
читати далі

Богдан
Логвиненко

Про подорожі Україною ця людина знає все. Він – автор проекту Ukraїner. Це експедиція, що за півтора роки хоче зібрати неординарні і цікаві історії з українських містечок і селищ.(...)
читати далі

Марія
Себова

Журналістка Нового каналу найбільше відома завдяки проекту “Європа за копійки”. Вона регулярно відправляється у двотижневі подорожі Європою, маючи у кишені суворий ліміт – 200 євро. Свої яскраві і смішні(...)
читати далі

ПроПоходи

Вони обходили Кіпр пішки, знають, як відпочити на Канарах за 200 євро і в Ісландії за два тижні пережили чотири погодних сезони. У Карпатах немає стежок, яких вони не(...)
читати далі

Євгеній
Іхельзон

Він знає про Азію все, бо живе там більшість місяців у році, а своїми знаннями завжди радий поділитися з іншими. Українські ЗМІ називають його “гуру самодіяльних мандрів”, а от(...)
читати далі

Пьотр
Горзела

Сторітелер, мандрівник і натураліст. Частину життя він провів серед дикої природи, а ще частину – у великих містах. Каже, він ніколи не визначиться, що з цих двох його приваблює(...)
читати далі

ОРГАНІЗАТОРИ

ПАРТНЕРИ

НОВИНИ

МІСЦЕ

Кінопалац «Копернік», вул. Коперника, 9, Львів

ФОТОГРАФІЇ