Compass 2018: місяць до тревел-фестивалю у Львові

Ви любите подорожувати, пишете про мандрівки чи мрієте створити власний тревел-блог? Тоді вам – на головну мандрівну подію осені, тревел-фестиваль Compass 2018.

12 спікерів з України та Польщі поділяться власним досвідом мандрівок в усі куточки світу. А також розкажуть, як їхні подорожі перетворюються у захопливі історії для медіа. Ви побачите Північну Корею очима телеведучого Романа Бочкали, який везе на Compass 2018 цілий фільм про мандрівку в найзакритішу країну світу. Екзотичний, глибокий і складний Іран стане ближчим завдяки розповіді репортажистки Світлани Ославської. А Іван Маслюк із проекту On 3 Wheels поділиться історією того, як інвалідний візок не став на заваді його бажанню підкорювати вершини.

Тревел-фестиваль Compass 2018 відбудеться у Львові 20-го жовтня на FEST Republic (вул. Старознесенська, 24-26).

Вартість квитка:

до 8 жовтня – 200 гривень;
з 9 жовтня – 300 гривень;
в день події –  400 гривень.

Придбати квиток можна за лінком.

Список спікерів Compass 2018 – на сайті фестивалю. Список постійно доповнюємо.

Ввечері після виступів усіх чекає драйвова Compass Travel Party, де можна буде особисто поспілкуватися зі спікер(к)ами під акомпанемент нашого ді-джея.

Compass 2018 організовує  ГО “Львівський медіафорум” та польська неприбуткова організація Outriders.  Подія відбувається за підтримки Українського культурного фонду.