Оголошено програму Compass 2018

На тревел-фестивалі розкажуть про Північну Корею, Антарктиду, Іран, Пакистан

Compass 2018 готовий оголосити усіх спікерів, що 20-го жовтня приїдуть до Львова розповідати про мандри та медіа.
Захід відкриє дует Михайла Богомаза та Наталії Шевченко. Фанати фотографії, вони створювали багато текстів та фото для українського National Geographic. Після закриття журналу продовжили займатися фотографією та екоактивізмом. На Compass 2018 вони розкажуть, що треба для того, аби створити якісну фотографію на природі.
Магда Бембенек, польська спікерка Compass 2018, разом із бойфрендом живе… у лісі! Там вони облаштували спеціальний мобільний будиночок з усім необхідним, і спокійно досліджують лісове життя. Чи не хочеться Магді назад у цивілізацію? І взагалі, для чого втікати в ліс? Відповіді на ці питання – в промові Магди.
Арсен Чистяков, який вміє добиратися у найзахованіші куточки світу, щойно повернувся з Пакистану. Дорога була дуже нелегкою. Чому – дізнаєтеся на Compass 2018.
Якщо вас дуже зацікавила новина про те, що в Україні набирають учасників експедиції до Антарктиди, то вам необхідно на виступ Оксани Савенко. Полярниця стала стала першою за 20 років українкою, яка взяла участь в науковій експедиції в Антарктиду. Про цю надзвичайну мандрівку вона розповість на Compass 2018.
Іван Маслюк – учасник проекту On 3 Wheels. У хлопця ДЦП, але це не заважає йому підніматися в гори та їздити до океану. Іван їде на Compass 2018, щоб поділитися досвідом наполегливості та долання бар’єрів. А ще в своєму виступі спікер пояснить, чому On 3 Wheels вирішили допомагати людям з інвалідністю підніматися в гори.
Світлану Ославську манить Іран. Про нього вона може розповідати годинами, але оскільки Compass 2018 обмежує спікерів 20-ма хвилинами на виступ, Світлана зосередиться на темі іранських заборон. 4 міста, 4 герої, 4 іранські заборони, які впливають на життя мешканців країни. З усіма героями Світлана познайомилася під час мандрівок в Іран.
Павло Стех не відвідував екзотичних країн – він знаходить екзотику всередині України. Журналіст проїхав Україну зі сходу на захід в електричках. Ночуючи на вокзалах і проїжджаючи в день по 10 годин в електричках, Павло постійно говорив з людьми та намагався розгледіти, чим і як живе суспільство. І схоже, йому це вдалося. Принаймні, на Compass 2018 Павло пояснить вам, для чого подорожувати приміськими потягами.
Каміла Кєлар, ще одна спікерка з Польщі, об’їздила цілий світ. Їй цікаво досліджувати себе і невідомі сторони свого характеру в подорожах. Які саме відкриття вона зробила, мандруючи Аляскою та Камчаткою, Лапландією та Тихоокеанським гірським хребтом, дізнаєтеся на Compass 2018.
А от Тетяну Поло ми знаємо, як авторку найестетичнішого журналу про подорожі Україною – La Boussole. Власне, на Compass 2018 вона їде, щоб розповісти про те, як функціонує її видання: про його місію, пошук тем і віру в те, що в Україні дуже багато цікавих місць та міст, про які необхідно писати без банальних фраз.
Якщо ж вам цікава Північна Корея, то ви мусите потрапити на виступ Романа Бочкали. Журналіст і телеведучий побував у найзакритішій країні світу кілька місяців тому. Більше того, він зумів зняти про КНДР документальний фільм, в якому використав кадри, що таємно знімав на смартфон. Тож на завершення Compass 2018 буде не тільки розповідь від людини, що побувала в Північній Кореї, а й допрем’єрний показ документального фільму про цю країну.

Почути наживо усі виступи можна на тревел-фестивалі 20-го жовтня. Локація – вул. Старознесенська, 24-26, FESTrepublic. Початок – о 14 годині.

Повну програму Compass 2018 можна знайти за посиланням.
Квитки на тревел-фестиваль можна купити тут.
Виступи іноземців будуть з синхронним перекладом.

Compass 2018 проводить ГО “Львівський медіафорум” та польська неприбуткова організація Outriders. За підтримки Українського культурного фонду.